Vüsal Qasımlı Müdafiə Sənayesi Nazirliyinin 15 illiyi medalı ilə təltif edilib
"Azərbaycan Respublikası Müdafiə Sənayesi Nazirliyinin 15 illiyi (2005–2020)" yubiley medalı İqtisadi İslahatların Təhlili və Kommunikasiya Mərkəzinin icraçı direktoru Vüsal Qasımlıya təqdim olunub. Qeyd edək ki, "Azərbaycan Respublikası Müdafiə Sənayesi Nazirliyinin 15 illiyi (2005–2020)" medalı ilə Azərbaycanda müdafiə sənayesi fəaliyyətinin təşkili, inkişafı və möhkəmləndirilməsi sahələrində xüsusi xidmətləri olan şəxslər təltif edilirlər.
Medal Azərbaycan Respublikasının müdafiə sənayesi naziri, Azərbaycanın Milli Qəhrəmanı, general-polkovnik Mədət Quliyev tərəfindən təqdim edilib.

Vusal Gasimli was awarded the 15th anniversary medal of the Ministry of Defense Industry of Azerbaijan
The jubilee medal "15th anniversary of the Ministry of Defense Industry of the Republic of Azerbaijan (2005-2020)" was presented to Vusal Gasimli - the executive director of the Center for Analysis of Economic Reforms and Communication. It should be noted that with the medal "15th anniversary of the Ministry of Defense Industry of the Republic of Azerbaijan (2005-2020)" Individuals with special services in the field of organization, development and strengthening of industrial activities are awarded.
The medal was presented by the Minister of Defense Industry of the Republic of Azerbaijan, National Hero of Azerbaijan, Colonel-General Madat Guliyev.