İqtisadi İslahatların Təhlili və Kommunikasiya Mərkəzinin (İİTKM) “Enterprise Azerbaijan” portalı ilə ABŞ-ın Nevada Universitetinin Özmən Sahibkarlıq Mərkəzinin birgə təsis etdiyi “Startup School” layihəsinin “Ən yaxşı marketinq” kateqoriyasının qalibi olan “UniClubs” startapı Türkiyənin paytaxtı Ankara şəhərində keçirilən “TEKNOFEST - Girişim Yarışması”nın finalında iştirak edir.
Qeyd edək ki, təhsil kateqoriyasına aid olan “UniClubs” bütün universitetlərin öz klublarını idarə etmək üçün istifadə edə biləcəyi veb saytdır. Həmçinin tələbələr, klub rəhbərləri daxil olduqları universitet daxilindəki klublarla və digər universitetlərlə əməkdaşlıq edə bilərlər. Bu layihələr tələbələri əməkdaşlığa, klubları daha aktiv etmək üçün motivasiyaya və universitet işçiləri üçün klub proseslərinin asan idarə olunmasına kömək edir.
“UniClubs” startapı 200-dən artıq layihənin müraciət etdiyi, 33 layihənin yarışdığı “StartUp School” layihəsində 10 ən yaxşı layihə və “Ən yaxşı marketinq” kateqoriyasının qalibi olub.

The finalist of "StartUp School" performs in the final of "TEKNOFEST - Entrepreneurship Competition"
"UniClubs" startup, the winner of the "Best Marketing" category of the "Startup School" project jointly established by the "Enterprise Azerbaijan" portal of the Center for Analysis of Economic Reforms and Communication and the Ozmen Entrepreneurship Center of the University of Nevada, USA, participated in the "TEKNOFEST" held in Ankara, the capital of Turkey. - Participates in the finals of the Entry Competition.
Note that UniClubs, which belongs to the education category, is a website that all universities can use to manage their own clubs. Also, students and club leaders can cooperate with clubs within their university and with other universities. These projects help students collaborate, motivate clubs to be more active, and make club processes easier for university staff to manage.
"UniClubs" startup won the 10 best projects and the "Best Marketing" category in the "StartUp School" project, where more than 200 projects applied and 33 projects competed.