Monitorinq və qiymətləndirmə şöbəsinin aparıcı məsləhətçisi
29 Yanvar 1982-ci ildə Azərbaycan Respublikasının Ağstafa şəhərində anadan olub.
Təhsili
1999-2003-cü illərdə Azərbaycan Dövlət Pedaqoji Universitetində Tarix ixtisası üzrə bakalavr təhsili alıb.
2021-2025-ci illərdə Əmək və Sosial Münasibətlər Akademiyasında Sosial iş ixtisası üzrə qiyabi formada ikinci bakalavr təhsili alıb.
Əmək fəaliyyəti
2004-2006-cı illərdə əmək fəaliyyətinə  Alman Texniki Əməkdaşlıq Təşkilatında (GTZ-FRCS) Layihələrin qiymətləndirilməsi üzrə “konsultant” kimi başlayıb.
2007-2010 cu illərdə “FİNCA-Azerbijan” QBKT –nın Ağdaş və Qazax filiallarında maliyyə xidmətləri üzrə mütəxəssis kimi çalışıb.
2009-2014 cü illərdə yerli özünüidarəetmə orqanına Bələdiyyə üzvü kimi seçilib və fəaliyyət göstərib.
2010-2018-ci illərdə “FİNCA-Azerbijan” QBKT-nın baş ofisində Məlumat daxiletmə əməliyyatları üzrə şöbə rəhbəri kimi çalışıb.
2019-2020-ci illərdə “Ata Bank” ASC-də kredit mütəxəssisi kimi çalışıb.
2020-2024-cü illərdə Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyinin nəzdində fəaliyyət göstərən Dayanıqlı və Operativ Sosial Təminat  — "DOST" Agentliyinin Monitorinq şöbəsində mütəxəssis, aparıcı mütəxəssis, böyük mütəxəssis vəzifələrində çalışıb.
2025-ci ilin yanvar ayından İqtisadi İslahatların Təhlili və Kommunikasiya Mərkəzinin Monitorinq və Qiymətləndirmə şöbəsinin Səmərəliliyin qiymətləndirilməsi sektorunda  aparıcı məsləhətçi kimi fəaliyyətə başlayıb.
Azərbaycan, ingilis və rus dillərini bilir.
Ailəlidir, 2 övladı var.