22 oktyabr tarixində İqtisadi İslahatların Təhlili və Kommunikasiya Mərkəzi və Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyi (KOBİA) arasında onlayn görüş keçirilib.
Görüşdə KOB dostları üçün İİTKM əməkdaşları tərəfindən 27 avqust 2018-ci il tarixli 431 nömrəli Prezident Sərəncamı ilə “Biznes mühiti və beynəlxalq reytinqlər üzrə Komissiya haqqında Əsasnamə”yə əsasən yaradılmış dövlət və özəl tərəfdaşlığı plarforması olan Azranking.az portalının təqdimatı keçirilib. Portal vasitəsilə sahibkarların islahatlar prosesində iştirakçılığı prosesi əhatəli izah olunub.
Daha sonra KOB dostlarına İİTKM-in innovativ layihələri olan Azexport.az və EnterpriseAzerbaijan.com portalları haqqında əməkdaşlar tərəfindən geniş məlumat verilib.

The CAERC and SMB Friends Had Online Meeting
On October 22, the Center for Analysis of Economic Reforms and Communication and Small and Medium Business Development Agency held an online meeting.
During the meeting, the CAERC employees made a presentation on the Azranking.az portal – a public-private partnership created in accordance with the Regulation of the Commission on Business Environment and International Rankings approved by the Presidential Decree No.431 dated August 26, 2018. The participation of entrepreneurs through the portal was explained in detail.
After, CAERC representatives provided SMB Friends with information on innovative projects of the CAERC Azexport.az and EnterpriseAzerbaijan.com portals.